O nás

SpolečnostZákladem pro naše úspěšné působení na trhu vymáhání pohledávek a dalších služeb v oblasti pohledávek jsou naše dlouholeté praktické zkušenosti s touto problematikou. Pracovali jsme s pohledávkami a závazky velkých korporací, středních a malých podnikatelských subjektů a fyzických osob. Náš tým má mimo to zkušenosti z finančního sektoru i firemního managementu, znalosti účetnictví a daňové problematiky a v neposlední řadě disponuje i důkladnou znalostí obchodního práva a legislativních procesů.

Respektujeme právní řád ČR, dobré jméno svých klientů a nepřipouštíme nekalé praktiky a pochybné metody při vymáhání pohledávek a zájem klienta je i naším absolutním zájmem.

Vymáhání pohledávek a další služby

Dokážeme zajistit svým klientům celý řetězec životního cyklu pohledávky: přípravu smluvní dokumentace, prověření odběratele před uzavřením kontraktu, sledování splatnosti vystavených faktur, okamžitou reakci na polhůtnost pohledávky, realizaci konkrétního mimosoudního řešení, zajištění soudního řešení až po exekuci na majetek dlužníka, návrhy prohlášení insolvence, přihlašování pohledávek do insolvenčního řízení atd.

Jsme schopni vstoupit samozřejmě do každé fáze života pohledávky, ale obecně platí, že čím dříve jsme osloveni a požádáni o spolupráci, tím větší je šance našeho klienta na úspěšné inkaso z pohledávky.

Kolik nám zaplatíte

Naše cenová politika je vždy individuální, závisí vždy na konkrétní pohledávce a dlužníkovi. Pro každý obchodní případ navrhujeme klientovi optimální způsob spolupráce včetně konstrukce naší odměny.

Při vymáhání pohledávek nepožadujeme od klientů žádné zálohy, platby předem, či úhradu našich výdajů. Klienti nám platí odměnu jako success fee, tzn. jako dohodnutý podíl na úspěšném  inkasu pohledávky.

Kde působíme

Centrem našeho úspěšného působení na trhu vymáhání pohledávek a dalších služeb v oblasti pohledávek je především Moravskoslezský kraj a jeho největší města, jako Ostrava, Opava, Havířov, Frýdek – Místek, Nový Jičín, Bruntál a další.

Díky naší dokonalé znalosti regionu a firem zde působících jsme schopni na rozdíl od většiny firem z oblasti vymáhání pohledávek, budících na první pohled dojem celorepublikové působnosti, realizovat opakovaný operativní osobní kontakt s dlužníky, což v konečném důsledku vede k rychlému a efektivnímu inkasu pohledávky.

Jsme ale samozřejmě schopni sami či prostřednictvím našich externích spolupracovníků – inkasistů pomoci našim klientům i s pohledávkami za dlužníky v jiných regionech celé České republiky či díky naší spolupráci s velkou advokátní kanceláří z Bánské Bystrice řešíme i pohledávky na Slovensku.

Naší specialitou je také servis pro podnikatelské subjekty z Polska, kterým vymáháme jejich pohledávky na území České republiky a Slovensku.